Wtorek 16 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Maria, Stefan, Eustachy

,,Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem,  nie trać nigdy światła nadziei.”
                                              B. Dylan
 W tym trudnym dla nas wszystkich czasie, słowa swoje kierujemy do obywateli Ukrainy. W obliczu okrutnej i nieuzasadnionej agresji wobec naszych sąsiadów, solidarnie łączymy się w smutku, bólu i żywionych obawach. Chcemy symbolicznie okazać nasze ogromne wsparcie dla Ukraińców i wyrazić solidarność. To ważne, żeby wspierać się na każdym możliwym polu.
 Żywimy nadzieję, że obecna sytuacja zostanie rozwiązana na drodze kompromisów. Deklarujemy pomoc obywatelom Ukrainy, na tyle, na ile pozwoli nam zakres możliwości. Jeśli tylko będziemy w stanie, z pewnością pomożemy lub wskażemy drogę, na której można taką pomoc uzyskać. Solidarnie mówimy NIE przemocy. Cała społeczność szkolna śle w kierunku narodu ukraińskiego wyrazy wsparcia! Choć czasem niewiele można zrobić, jesteśmy razem.