Wtorek 16 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Maria, Stefan, Eustachy

Spotkania integracyjno-edukacyjne dla uczniów z Ukrainy.

Od 19.05.2022 r. do 2.06. 2022 r.  trwał   cykl spotkań przeznaczonych dla uczniów z Ukrainy w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli z różnych grup wiekowych. Zajęcia odbywały się  popołudniu .Ich celem było lepsze poznanie się dzieci, , ukazanie ciekawych technologii służących zabawie i nauce oraz  pożyteczne zagospodarowanie czasu wolnego.  Uczniowie bawili się w  zależności od grupy wiekowej- korzystali z interaktywnych gier, np. na Magicznym Dywanie grali w piłkę nożną, zmieniały emotki czy łapały meduzy. W sali komputerowej  zaznajamiały się i bawiły mikroskopami, dzięki którym oglądały przedmioty z otoczenia w dużym powiększeniu. Zajęcia wzbudziły wiele przyjemnych emocji, tak bardzo teraz potrzebnych.