Środa 17 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Aneta, Bogdan, Aleksy

Spotkanie autorskie z Agnieszką Tyszką

5 kwietnia Miejska Biblioteka Publiczna zaprosiła naszych uczniów z kl. II c, IV c, V c na Wielkie święto małych czytelników, czyli spotkanie autorskie z Agnieszką Tyszką. Spotkanie dla dzieci i młodzieży zaplanowane zostało w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci i odbyło się w Filii Dziecięcej nr 2 przy ul. Dziewińskiej 17..Agnieszka Tyszka to absolwentką Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Przez kilka lat pracowała jako dziennikarka prasowa.Wydała też kilka książek dla dzieci, a jej bajki ukazywały się w telewizyjnej "Jedyneczce". W 2005 roku otrzymała nagrodę Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego za książkę pt "Róże w garażu". Spotkanie na żywo z autorem książki to niebywała atrakcja dla dzieci i dorosłych.