Czwartek 16 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Andrzej, Małgorzata, Wieńczysław

Spotkanie w Gimnazjum Nr 9

W dniu 23.01.2014 r. w Gimnazjum Nr 9 we Włocławku odbyło się spotkanie przedstawicieli włocławskich mediów i samorządów uczniowskich włocławskich szkół. Spotkanie poświęcone było debacie nt. rozwoju naszego miasta na lata 2014-2020 w obrębie zagadnień: edukacja, kultura i sport , a zorganizowano je z okazji Światowego Dnia Środków Masowego Przekazu. Debatę uświetnili swoją obecnością przedstawiciele mediów: p. Wojciech Alabrudziński – fotoreporter Gazety Kujawskiej oraz p. Maciej Kowalczyk – redaktor TV Q4, który opowiedzieli o swojej pracy z prawdziwą pasją! Naszą szkołę reprezentowali: Michał Porębski z kl. IV b, Miłosz Bronowski z kl. IVa, Damian Filipski z kl. VB. Opiekunem wyjścia była Patrycja Włoczewska – pedagog szkolny. Pracę naszej 3-osobowej reprezentacji i zmagania przedstawicieli samorządów innych szkół możecie zobaczyć na zdjęciach. Zapraszamy do galerii.