Środa 17 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Aneta, Bogdan, Aleksy

Spotkanie warsztatowe

5 lutego 2015r. podczas wywiadówki w klasie 3c odbyło się spotkanie warsztatowe z pracownikami Włocławskiego Centrum Edukacji Ekologicznej. Celem spotkania było ogłoszenie projektu oraz konkursu i zaproszenie rodziców do wzięcia w nim udziału pod hasłem „Mówimy NIE bezmyślnym zakupom – budujemy społeczeństwo recyklingu”. Konkurs ma na celu promowanie racjonalnych zakupów dla dobra naszej planety. Cały projekt finansowany jest ze środków NFOŚi GW w Warszawie. Poza rodzicami wezmą w nim udział uczniowie i nauczyciele. Obejmie on swymi działaniami formy zajęć ekologicznych, warsztaty, konkursy np. plastyczne. Pierwsze warsztaty odbędą się 10 lutego 2015 r. w klasie 3 c. Z radością czekamy na następne.