Środa 17 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Aneta, Bogdan, Aleksy

Spotkanie z ekspertem.

W dniu 4.02.2015 r. odbywały się w naszej szkole zebrania z rodzicami. Dla opiekunów uczniów kl. V i VI zorganizowaliśmy ciekawą formę- spotkanie z gościem, p. Norbertem Strucińskim ze Straży Miejskiej. Tematem rozważań było zjawisko cyberprzemocy, a konkretnie –„Uwodzenie przez Internet”. Staramy się na bieżąco podążać za aktualnymi zagrożeniami, czerpać i dostarczać wiedzę na ich temat oraz skutecznie im zapobiegać. Spotkanie dostarczyło słuchaczom praktycznych wskazówek, jak wspierać dziecko, pomagać w różnych problemach i na jakie objawy zachowań zwrócić uwagę. Planujemy także w drugim semestrze zorganizować dla zainteresowanych rodziców lekcję zajęć komputerowych, prowadzoną przez naszych nauczycieli (jako kontynuację tematu cyberprzemocy). Nasz ekspert, p. Struciński spotka się także na zajęciach z uczniami.