Niedziela 19 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Mikołaj, Piotr, Urban

Sukces szkolnych humanistów!

17 listopada w Szkole Podstawowej nr 23 we Włocławku odbyło się uroczyste podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Interdyscyplinarnego ,,Warto być przyzwoitym"-rok 2022 rokiem Władysława Bartoszewskiego. Patronat nad konkursem objęli Pan Marek Wojtkowski Prezydent Miasta Włocławek, Przewodniczący Rady Miasta Włocławek Pan Piotr Kowal oraz Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Włocławek Joanna Hofman -Kupisz. Nagrody w tym konkursie odebrało dwoje uczniów naszej szkoły: Oskar Grabczewski, przygotowany przez p. Bożenę Kiersznicką, zajął I m-ce w kategorii polonistycznej, a Maria Jakubowska-wychowanka p. Danuty Kołosowskiej- zdobyła wyróżnienie w kategorii historycznej. Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!