Środa 17 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Aneta, Bogdan, Aleksy

Sukces uczniów z III a

Cześć, tu Oliwia i Julka z klasy IIIa , chciałybyśmy napisać o konkursie, który odbył się w Klubie Łęg Centrum Kultury Browar B. Było nas ośmioro, a stresu pół kilo. Konkurs nosił tytuł "Talencik". Były trzy kategorie w tym: śpiew, taniec i inne umiejętności. W śpiewie zaprezentowała się Oliwia Cichocka, zaś swoje umiejętności recytatorskie pokazały Julia Budzyńska, Oliwia Cichocka oraz Katarzyna Nawrocka, a w tańcu Maciej Cypel, Michał Olkiewicz, Krzysztof Maciaszek, Emil Kochanek, Martyna Kuligowska, Julia Budzyńska, Oliwia Cichocka i Katarzyna Nawrocka. Nasza praca nie poszła na marne, ponieważ zdobyliśmy wyróżnienie, trzecie miejsce i najlepsze na koniec- 2 miejsce. Wszyscy bardzo się cieszyli. Nie było przegranych, bo każdy wyszedł z medalem, a niektórzy nawet z pucharami tak jak zrobiliśmy to my.