Wtorek 16 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Maria, Stefan, Eustachy

Sukces za sukcesem!

Dnia 20.04.2018r. uczennica klasy III c Michalina Geryń zajęła II miejsce w finale międzyszkolnego konkursu z języka angielskiego dla klas III pt. „English is Fun” organizowanego już po raz IX przez Zespół Szkół nr 8 we Włocławku. Wykazała się nie tylko ogromną wiedzą leksykalno-gramatyczną, ale również z zakresu kultury brytyjskiej i literowania wyrazów ze słuchu. W nagrodę Michalina dostała drobne upominki, grę językową oraz półroczny kurs języka angielskiego w szkole językowej „Greenwich”.

Z kolei w sobotę 21. 04. 2018 r. uczennica klasy IV c Vanessa Jackowska zmierzyła się z testem leksykalno- gramatycznym dla klas IV-VI i również zajęła II miejsce w finale V Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych pt. „Oxford Challenge” organizowanym przez szkołę językową „Oxford School”, który odbył się w Pałacu Bursztynowym. Vanessa otrzymała także półroczny kurs językowy języka angielskiego w szkole językowej „Oxford School”, słuchawki i gadżety.

Opiekunem obu laureatek był p. P. Dorenda.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów lingwistycznych!