Piątek 10 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Antonina, Izydor, Antoni

Święto Powitania Wiosny w najmłodszej grupie wiekowej.

21 marca wszystkie dzieciaki z klas 0, I, II i III uroczyście powitały wiosnę. Były konkurencje dla poszczególnych klas, prezentacje wiosennych plakatów, okrzyków i piosenek o najpiękniejszej porze roku. Nie zabrakło też przemarszu przedstawicieli klas z Marzannami, które jednak nie zostaną utopione, w myśl hasła wyeksponowanego w sali „Z ekologią żyjąc w zgodzie, spal Marzannę, nie top w wodzie”. Miłym punktem spotkania była rewia mody pod hasłem „Zielono mi” i wspólny taniec wszystkich uczestników wiosennego spotkania. W podziękowaniu za ogromny wkład pracy, wszystkie grupy otrzymały pamiątkowe dyplomy. Wiosenne spotkanie dla najmłodszych przygotowały: p. M. Kwiatkowska, p. D. Małecka i p. B. Nowakowska. O piękny wygląd sali gimnastycznej zadbał p. M. Traczyk.

Więcej zdjęć w Galerii