Poniedziałek 29 kwietnia 2024 r. Imieniny obchodzą Piotr, Robert, Bogusław

Szkoła kuźnią talentów

Już w szkole podstawowej pojawiają się pierwsze talenciki. Często rozwijają się w talenty. Nasi uczniowie mieli okazję już 16 i 17 marca zaprezentować swe umiejętności podczas konkursów związanych z odkrywaniem talentów. 16 marca podczas przeglądu w Klubie „Łęg” Miłosz Bronowski z kl. I a zajął I miejsce w kategorii taniec, a Natalka Szpulencka III miejsce w kategorii recytacji.
Na 21 marca przypada Dzień Talentów. Tego dnia uczniowie mieli okazję zaprezentować program artystyczny „W krainie baśni i dziwów” przygotowany przez uczniów kl. II b pod opieką p. Danuty Chojnowskiej oraz przedstawienie w języku angielskim pt. „Dwanaście tańczących księżniczek” zaprezentowane przez uczniów kl. III b i IV a pod opieką p. Marty Kisielewskiej. Dekoracje do obydwu programów przygotował p. M. Traczyk. Zakończyły się również konkursy literacko - plastyczne przygotowane przez p. Anię Siatecką – pracownika szkolnej biblioteki.