Czwartek 02 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Anatol, Zygmunt, Anastazy

SZKOŁA ROKU 2024

Głos na naszą szkołę można oddawać co 12 godzin!
Szkoła Roku 2024 Włocławek - Szkoły Podstawowe (waszaedukacja.pl)
Plebiscyt „Podstawowa Szkoła Roku 2024” to nowa inicjatywa, mająca na celu wyróżnienie najwybitniejszych placówek edukacyjnych w kraju, powiatach oraz województwach. Wybór zwycięskiej szkoły odbywa się na podstawie głosowania, w którym biorą udział uczniowie, nauczyciele oraz rodzice.

Do udziału w plebiscycie zgłoszono 13 002 szkoły z całego kraju a proces wyboru najlepszej placówki będzie trwał od 15 listopada 2023 roku do 10 stycznia 2024 roku.

Wyniki plebiscytu, ukazujące, która szkoła zasługuje na prestiżowy tytuł „Podstawowa Szkoła Roku 2024”, zostaną ogłoszone na portalu 12 stycznia 2024 roku.

Dla trzech najlepszych szkół w danym województwie przewidziana jest nagroda w postaci znaku jakości oraz konto premium na portalu WaszaEdukacja.pl.

Ta inicjatywa nie tylko honoruje osiągnięcia placówek edukacyjnych, ale także stanowi bodziec do dalszego doskonalenia procesów nauczania, przyczyniając się do podniesienia standardów edukacyjnych w regionie.