Środa 15 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Zofia, Jan, Izydor

Szkoła talentami wszelakimi stoi

To myśl przewodnia programu artystycznego, który został zaprezentowany z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. W spotkaniu uczestniczyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, emerytowani pracownicy szkoły oraz uczniowie.

Młodzi artyści w ciekawy, a jednocześnie pełen humoru sposób przedstawili różnorodne uczniowskie talenty. Humorystyczny program przygotowała p. Joanna Wojciechowska, a oprawę muzyczną p. Anna Dwornikowska. Uczniowie występowali w bogatej scenerii przygotowanej przez p. Mirosława Traczyka. Jak zwykle przy organizacji pomocą służyli nauczyciele wychowania fizycznego.

Spotkanie było chwilą wytchnienia od codziennej nauki i pracy, czasem wspomnień a także podziękowań i życzeń dla tych, którzy uczą, wychowują polską młodzież.

Zdjęcia w zakładce Galeria