Czwartek 02 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Anatol, Zygmunt, Anastazy

"Szkoła z klasą"

W ty roku włączyliśmy się jako szkoła do akcji "Szkoła klasą". Pierwszy raz braliśmy udział w tej akcji w 2002 r. Wówczas za swe działania otrzymaliśmy certyfikat. Potem był nasz udział w akcji "Szkoła Ucząca Się" i kolejny certyfikat. "Szkołą z klasą 2.0" to kolejna edycja akcji Szkoła z klasą prowadzonej od 2002 roku przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i Gazetę Wyborczą. Jej celem jest wypracowanie zasad korzystania z nowoczesnych technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) w edukacji i rozwijanie ciekawych i zarazem atrakcyjnych dla uczniów sposobów nauczania. W jego realizacji ważna jest współpraca zespołowa nauczycieli, uczniów i rodziców. Za nami spotkanie otwierające, debata i stworzenie Kodeksu Szkoły z klasą 2.0. i realizacja zadań zaplanowanych na ten rok szkolny (m.in.Moje 10 minut, przebudowa strony internetowej)