Środa 17 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Aneta, Bogdan, Aleksy

Szkolny Konkurs Matematyczny KANGUREK

Tegoroczny Szkolny Konkurs Matematyczny KANGUREK dla klas II i III odbył się w czwartek 16.04.2015 r. Konkurs matematyczny jest przeprowadzany w formie testu. W zmaganiach biorą udział po dwie osoby z każdej klasy. Podczas konkursu uczniowie rozwiązywali testy i poszukiwali różnych oraz nietypowych rozwiązań zadań tekstowych. Nad przebiegiem konkursu czuwała organizatorka p. I. Hejmanowska oraz p. D. Goldewicz. Wyłonieni zwycięzcy otrzymują dyplomy oraz nagrody wręczane uroczyście podczas podsumowującego apelu. Dodatkowym wyróżnieniem dla zwycięzcy wśród klas III jest reprezentowanie szkoły w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym. W tym roku miejsce I w klasach 3 zajął uczeń klasy 3 a – ADAM BABIS i to on reprezentował szkołę na Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym w Szkole Podstawowej nr 2.