Wtorek 16 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Maria, Stefan, Eustachy

Szkolny Skills Challenge

Dnia 23 października w Hali Mistrzów we Włocławku odbył się Szkolny Skills Challenge. Jest to turniej sprawnościowy z elementami koszykówki dedykowany dzieciom klas IV - VI szkoły podstawowej, organizowany przez Fundację Marcina Gortata wraz z Ministerstwem Sportu i turystyki od 2013 r. na terenie całego kraju. Uczniowie pięćdziesięciu szkół podstawowych zakwalifikowanych do udziału w projekcie, pokonują na czas specjalnie przygotowany tor sprawnościowy. W każdej z edycji zawodów, w tym także we Włocławku, na podstawie czasu wyłaniany jest zwycięzca, który zdobywa tytuł Mistrza Szkoły. Dziesięciu najlepszych Mistrzów Szkoły zostaje zakwalifikowanych do Ogólnopolskiego Finału Szkolnego Skills Challenge " Mierz Wysoko", który odbywa się w Łodzi - rodzinnym mieście Marcina Gortata. Nagrodą dla zwycięzcy jest wyjazd do USA na mecz ligi NBA oraz spotkanie z Marcinem Gortatem.
Naszą szkołę reprezentowali : Michał Olkiewicz, Oliwia Cichocka, Katarzyna Nawrocka, Wiktor Obrębski,Filip Kamiński, Maciej Cypel, Julia Lewandowska i Ewelina Lewandowska. Mistrzem Szkoły został Michał Olkiewicz.
Uczniowie przygotowani przez nauczyciela wf - p. Grażynę Kobielską.