Czwartek 09 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Grzegorz, Katarzyna, Karolina

Szkolny „Kangurek”

Tegoroczny Szkolny Konkurs Matematyczny KANGUREK dla klas II i III odbył się w piątek 22.03.2013 r. Konkurs matematyczny jest przeprowadzany w formie testu. W zmaganiach biorą udział po dwie osoby z każdej klasy. Podczas konkursu uczniowie rozwiązują testy zawierające poszukiwanie różnych i nietypowych rozwiązań zadań tekstowych oraz wymagające uważnego i logicznego analizowania ich treści. Wyniki konkursu potwierdzają wysoki poziom przygotowania uczniów.
Nad przebiegiem konkursu czuwała organizatorka p. I. Hejmanowska. Wyłonieni zwycięzcy otrzymują dyplomy oraz nagrody wręczane im uroczyście podczas podsumowującego apelu końcoworocznego. Dodatkowym wyróżnieniem dla zwycięzcy wśród klas III jest reprezentowanie szkoły w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym.

WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO
KANGUREK DLA KLAS II – III