Czwartek 09 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Grzegorz, Katarzyna, Karolina

Szósta klasa i co dalej …..?

Szósta klasa i co dalej …..? Wielkimi krokami zbliża się czas wyboru gimnazjum. Nie jest to łatwy wybór. W celu ułatwienia go uczniom i rodzicom zorganizowaliśmy tzw. „giełdę” gimnazjów. W dniu 9.04.2013 r. na godzinach wychowawczych kl. 6 spotkały się w sali gimnastycznej z przedstawicielami różnych gimnazjów w celu poznania specyfiki każdej ze szkół. Naszymi gośćmi byli: Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 4, Gimnazjum nr 11 i Gimnazjum nr 14. Gimnazjum nr 9 odwiedzi nas w kolejną środę, tj. 17.04.13 r. Szkoły w bardzo ciekawy sposób prezentowały swój dorobek i specyfikę. Informacje przekazywali pedagodzy szkolni, nauczyciele oraz uczniowie wykorzystując do tego prezentacje multimedialne i ulotki w wersji papierowej.
W dniu 24.04.2013 r. o godz. 16.00 w świetlicy szkolnej podobne spotkanie odbędzie się dla rodziców uczniów kl. 6. Mamy nadzieję, że nasze działania pomogą w trudnym wyborze jakim jest wybór gimnazjum.