Wtorek 16 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Maria, Stefan, Eustachy

Tancerki z 1b

Iga Kaczmarek i Nadia Jagoda - uczennice klasy 1 B Szkoły Podstawowej nr 10 we Włocławku. Zaprezentują swoją pasję jaką jest taniec. Do magicznego świata tańca wprowadziły je mamy,zaprowadzając je do Szkoły tańca JUDYTA WITKOWSKA DANCE STUDIO. Swoją magiczną przygodę zaczęły w wieku 3 lat. Obecnie tańczą 4 lata. Trenując pod okiem ambitnych, profesjonalnych tancerzy. Zajęcia prowadzone są z wielką radością i energią. Początek drogi tanecznej rozpoczęły jako małe baletnice. Trenują kilka razy w tygodniu, różne kategorie tańca tj. Disco Dance, jazz i akrobatyka. Dziewczynki reprezentują szkołę na ogólnopolskich turniejach tańca nowoczesnego, gdzie zdobywają miejsca medalowe. Były to przeróżne turnieje między innymi Turniej Tańca Sportowego o Puchar Mokotowa w Warszawie, Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Grażyna Potocka w Bydgoszczy, Ogólnopolski turniej tańca nowoczesnego Solo Duet w Bydgoszczy, Ogólnopolski turniej Bydgoska Układanka w Bydgoszczy, Turniej ogólnopolski w Toruniu, Ogólnopolski turniej tańca nowoczesnego w Poznaniu. Zabawa z tańcem przerodziła się w wielką pasję i zamiłowanie do tańca.