Piątek 03 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Maria, Nina, Aleksander - Święto Konstytucji 3-Maja

TURNIEJ UNIHOKEJA

W sobotę 08.12.2012r. o godzinie 9.00 w sali gimnastycznej SP-20 we Włocławku odbył się MIKOŁAJKOWY TURNIEJ UNIHOKEJA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW KLAS V-TYCH w którym brała udział reprezentacja naszej szkoły. W turnieju brały udział zespoły szkolne złożone z chłopców i dziewcząt (miksty) urodzonych w 2001r.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

Adamski Remigiusz, Wuciński Marcel, Klimek Kacper, Podgórska Beata, Frątczak Oliwia, Zielińska Kasandra.

W zawodach brało udział osiem szkół. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się bardzo dobrze zajmując II MIEJSCE. Wszyscy bawili się bardzo dobrze. Organizator zapewnił poczęstunek dla wszystkich uczestników zawodów. Opiekunami naszych reprezentantów byli nauczyciele: o.Kolenda Przemysław i p. Gołębieski Andrzej.