Niedziela 05 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Irena, Waldemar, Iryda

Turniej piłki siatkowej

W dniu 21 września 2013 r.w Zespole Szkół Elektrycznych we Włocławku odbył się finałowy turniej piłki siatkowej pod nazwą ,,Moje Mistrzostwa,,
W imprezie sportowej uczestniczyło trzynaście reprezentacji włocławskich szkół podstawowych.SP nr.10 reprezentowali chłopcy i dziewczęta w nowych strojach siatkarskich
pod opieką p.Grażyny Kobielskiej i p.Andrzeja Gołębieskiego. Młodzież szkolna stoczyła zawziętą walkę i w klasyfikacji końcowej dziewczęta zajęły VI miejsce,a
chłopcy IV miejsce.Na zakończenie turnieju wszyscy uczestnicy otrzymali pyszną pizzę.Wszyscy bawiliśmy się bardzo dobrze. Spędzony czas na aktywności fizycznej spowodował, że nie musieliśmy się nudzić siedziąc w domu i grając na komputerze. Dzięki takim imprezą sportowym mogliśmy nawiązać nowe znajomości z kolegami i koleżankami z innych szkół. Teraz mijając się na ulicy nie jesteśmy anonimowymi ludźmi tylko bliskimi kolegami. Jest to dobry przykład na to ,że sport integruje i łączy.