Środa 17 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Aneta, Bogdan, Aleksy

Turniej Wiedzy Pożarniczej

10 kwietnia 2015r. odbyły się 38 eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Z naszej szkoły w Turnieju brali udział uczniowie z klasy 5b Julia Malecha i Michał Porębski pod opieką p. Krzysztofa Żywica. Eliminacje odbywały się w malowniczej miejscowości Kłóbka. Polegały one na rozwiązywaniu testu z pytaniami o wiedzy pożarniczej. Po części zadaniowej zostaliśmy zaproszeni do zwiedzenia skansenu wsi kujawskiej i dobrzyńskiej w Kłóbce. Następnie uczestniczyliśmy w ognisku połączonym z pieczeniem kiełbasek. Były to pierwsze nasze zawody z takiej tematyki, ale byliśmy pod wrażeniem dobrej organizacji i atmosfery panującej na turnieju. W Turnieju brało udział około 100 uczestników z kilku powiatów.