Niedziela 28 kwietnia 2024 r. Imieniny obchodzą Waleria, Ludwik, Paweł

Uczennica na medal- konkurs dla klas II

Uczennica na medal -pod takim hasłem odbył się w naszej szkole konkurs dla uczennic klasa II. Dziewczynki, które przeszły wstępne eliminacje musiały zmierzyć się z wieloma zadaniami, m.in zaprojektować samodzielnie strój uczniowski, zareklamować dowolny przedmiot, zatańczyć wymyślony przez siebie układ taneczny czy też odpowiedzieć na pytania dotyczące wiedzy ogólnej i przedmiotowej. Nie trzeba podkreślać, iż dzień konkursu to dzień pełen wrażeń, emocji, zdrowej rywalizacji i walki z tremą, która w większym czy mniejszym stopniu towarzyszyła naszym kandydatkom. Wszystkie dziewczyny były wspaniałe, dały z siebie wszystko, a nawet jeszcze więcej! Ogromne gratulacje za odwagę, kreatywność, posiadaną wiedzę i umiejętność współzawodnictwa w grupie koleżanek. W konkursie wzięły udział uczennice z kl 2a: Lila Biesiacka, Nicola Madziewicz, Nadia Szarwas oraz Nicola Słowińska, a z kl 2b Laura Gawin, Julia Radgowska, Uliana Rebenkov i Joanna Wójcik.