Niedziela 19 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Mikołaj, Piotr, Urban

Uczniowie SP10 w eliminacjach wojewódzkich Turnieju Turystyczno- Krajoznawczego w Górsku

Uczniowie  SP10 w eliminacjach wojewódzkich Turnieju Turystyczno- Krajoznawczego w Górsku

W dniach 26i 27 kwietnia 2014 w Górsku odbył się finał wojewódzi Ogólnopolskiego Turnieju Turystyczno- Krajoznawczego, w których uczestniczyła drużyna z naszej szkoły. Zadania Turnieju obejmowały: bieg na orientację, test krajoznawczy, zadania z topografii terenu, test z historii PTTK, jazdę rowerem po torze przeszkód, zadania teoretyczne i praktyczne z udzielania pierwszej pomocy oraz test z zakresu turystyki kwalifikowanej. Drużyna w składzie: Kacper Błaszczyk, Anna Karwaszewska i Wiktoria Kacprzak, zdobyła w sumie 308pkt. i zajęła III miejsce w swojej kategorii. Drużynę przygotowała p. Jolanta Sikorska i p. Magdalena Maciejewska. Opiekunem grupy był p. Krzysztof Żywica.