Piątek 10 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Antonina, Izydor, Antoni

UWAGA MAKULATURA !

Rozpoczynamy kolejną edycję zbiórki makulatury w ramach akcji „Przywróćmy Dzieciom Uśmiech”.
W dniach 10.06.- 11.06.2013 r. przynosimy do swoich klasopracowni związaną i zważoną makulaturę (gazety, ulotki, zeszyty, książki, ale bez twardych okładek). Informacje o ilości zebranej makulatury zapisują wychowawcy i przekazują je do pedagoga szkol. –J. Dziedzic.
W dniu 12.06.2013 r. rano (środa) nastąpi odbiór zebranej makulatury (z gabinetu logopedy- V. Szymańskiej) przez organizatorów akcji, tj. Fundację PRZYJAZNY ŚWIAT DZIECKA. Po tym terminie prosimy o nie przynoszenie gazet.

Rozwiązanie I edycji oraz II nastąpi na apelach podsumowujących pod koniec roku szkol., czyli za kilkanaście dni. Będą obiecane Nagrody Dyrektora Szkoły!
W I edycji zebraliśmy ok. 740 kg . Osoby, które zebrały ponad 50 kg będą „walczyć” o nagrody organizatorów. Mamy nadzieję, że Wam się powiedzie.