Czwartek 02 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Anatol, Zygmunt, Anastazy

Uwaga Rodzice, Dzieci, Nauczyciele!!!

W związku z przypadającą 53 rocznicą uchwalenia przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych DEKLARACJI PRAW DZIECKA oraz 23 rocznicą przyjęcia KONWENCJI o PRAWACH DZIECKA zachęcamy do korzystania ze strony internetowej www.mamyprawa.pl. W serwisie tym znajdziecie obszerne, bezpłatne materiały edukacyjne dotyczące praw uczniów w szkole oraz praw dziecka. Serwis został udostępniony przez Fundację „Mamy Prawa” (www.mamyprawa.org.pl).
Zachęcamy także Rodziców i Nauczycieli do korzystania
z zakładki „Bezpieczna Szkoła”,którą uruchomiło Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy (www.kuratorium@bydgoszcz.uw.gov.pl). Materiały publikowane w zakładce mają na celu wspieranie nauczycieli i rodziców w rozwijaniu kompetencji wychowawczych, a w sytuacjach problemowych ułatwienie stosowania skutecznych form interwencji profilaktycznych
i wychowawczych.
Zachęcamy do korzystania z serwisów!!!