Środa 17 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Aneta, Bogdan, Aleksy

V Konkursu Plastyczny „Kujawscy poeci dzieciom” rozstrzygnięty…

W dniu 29 marca 2017 r. marca odbyło się podsumowanie V Konkursu Plastycznego „Kujawscy poeci dzieciom”. Komisja konkursowa złożona z pracowników Galerii Sztuki Współczesnej dokonała zgodnie z regulaminem oceny prac i przyznała nagrody i wyróżnienia. Nagrodzono prace: Izabeli Grobelniak z PP 32, Alicji Taźbierskiej z PP 8, Tymona Szmajdy z PP 30,Anny Nowak z PP 30, Gabrysia Majewskiego z SP 10; a wyróżniono prace: Zuzanny Szarłat z PP 30, Justyny Żołnowskiej z PP 6, Mai Chełminiak z SP 10, Karoliny Mielczarek z PP 30, Mai Grzelak z PP 26. Nagrodzeni i wyróżnienie uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody. Pozostali uczestnicy i wszyscy opiekunowie dyplomy i upominki. Poza tym dyrektor SP 10 przyznał dodatkowo nagrody dyrektora SP 10. Otrzymali je: Aleksandra Konecka z PP 26, Julia Przybylska z PP 12, Kalina Morawska z PP 4, Amelia Kędzierska z PP 12, Zuzanna Skowrońska z PP 19. Podczas podsumowania uczestniczy obejrzeli program przygotowany przez oddział przedszkolny „A” i kl. II b pod opieką wychowawców a także mieli możność poznania p. Jacka Cudnego, autora wierszy, do których m.in. powstały prace plastyczne.