Niedziela 12 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Joanna, Dominik, Pankracy

VI TURNIEJ PIŁKARSKI ORLEN CUP za nami

W zaśnieżoną sobotę 27.10.2012r. w Hali Mistrzów został rozegrany turniej piłki halowej ORLEN CUP. Był to finał charytatywnej akcji, którą w 2007r.zainicjował pracownik Anwilu Pan Piotr Czajkowski. Patronat nad imprezą objął Prezydent Włocławka Andrzej Pałucki i przewodniczący komisji edukacji Rady Miasta Jarosław Hupało, którzy ufundowali puchary dla drużyn.

Zespół SP 10 zaprezentował się bardzo dobrze. W całym turniej chłopcy przegrali tylko jeden mecz ze szkołą SP-11, która wygrała cały turniej. Pozostałe mecze nasza drużyna remisowała. Chciałbym pogratulować wszystkim uczniom, ale w szczególny sposób pragnę wyróżnić uczniów czwartej klasy.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:
Wuciński Marcel
Klimek Patryk
Gadomski Krzysztof
Adamski Remigiusz
Sobotowski Kacper
Hermanowski Jakub
Trzciński Michał
Filipiki Damian
Junatowski Filip
Laskowski Igor

Mimo, że nasza reprezentacja składała się w przeważającej większości z uczniów czwartych i piątych klas, to swoimi umiejętnościami nie ustępowali szóstoklasistą z innych reprezentacji. Ostatecznie nasi reprezentanci w turnieju zajęli 4 miejsce. Przegrywając trzecią lokatę z SP-18 w doliczonych rzutach karnych.
Najlepszym bramkarzem całego turnieju został Laskowski Igor uczeń naszej szkoły klasy 4.
Wszyscy uczestnicy dostali od sponsorów nagrody i upominki.

Opiekun: Andrzej Gołębieski