Czwartek 16 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Andrzej, Małgorzata, Wieńczysław

VII EDYCJA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU SUDOKU JUŻ ZA NAMI

23 maja 2014 roku, w Szkole Podstawowej nr 18 we Włocławku, już po raz siódmy, odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu Sudoku. Konkurs ten jest organizowany we współpracy Szkoły Podstawowej nr 10 i nr 18, zamiennie jednego roku w pierwszej placówce, następnego w drugiej i przebiega zgodnie ze wspólnie opracowanym przez organizatorów regulaminem.
W tegorocznej edycji na etapie międzyszkolnym SP 10 reprezentowały dwie uczennice z klasy piątej: Elżbieta Kacprowicz kl. V b i Nicola Saraczewska kl. V c. Nicola wypadła ładnie, ponieważ wywalczyła wyróżnienie. Gratulujemy!

SUDOKU W SZKOLE MUZYCZNEJ
Łamigłówka sudoku staje się bardzo popularna w naszej szkole, zmagają się z nią już uczniowie kl. I-III. 14 marca 2014 r., po raz trzeci, zorganizowaliśmy w SP 10 konkurs dla klas młodszych. Czołowe miejsca zajęły uczennice z kl. III b Kinga Kwiatkowska i Martyna Porębska. Dziewczynki reprezentowały nas na konkursie międzyszkolnym 14 kwietnia w Szkole Muzycznej. Niestety nie odniosły sukcesu. Cieszymy się jednak z ich startu.