Wtorek 16 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Maria, Stefan, Eustachy

WAKACJE Z „10”

 Drodzy Rodzice! Drodzy Uczniowie! Mimo że 19 czerwca kończy się rok szkolny, to 21 czerwca w ramach projektu „Wakacje z „10” na dzieci i uczniów naszej szkoły czeka wiele atrakcji: m.in. rajdy, wyjścia do kina, zajęcia adaptacyjne, konkurs „Ja za 20 lat” w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”, zajęcia sportowe. Poza tym w tym dniu świetlica będzie czynna w godz. 6.30-16.30 (posiłki dzieci przynoszą ze sobą). Zajęcia poprowadzą i opiekę zapewnią nauczyciele naszej szkoły. Zapraszamy dzieci i uczniów naszej szkoły.

„Lato z 10”
Od 24 czerwca do 28 czerwca odbędą się półkolonie. Wezmą w nich udział dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniowie naszej szkoły. Zajęcia będą się odbywały w godzinach poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek w godz. 9.00-12.45, w środa od godz. 8.00-do około 14.30.