Poniedziałek 13 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Gloria, Robert, Serwacy

Warsztaty

W dniu 14 grudnia 2010 r. w naszej szkole odbyła się pierwsza część warsztatów dla uczniów klasy 5 pt :
„ Rozwijanie zainteresowań jako przygotowanie do pracy zawodowej”
Miały one na celu: przygotowanie uczniów do roli w dorosłym życiu, poszukiwanie, porządkowanie i wykorzystywanie informacji z różnych źródeł, wdrażanie uczniów do systematycznego rozwijania zainteresowań, wykształcenie postaw prospołecznych i proobywatelskich.
Zajęcia prowadziły panie z Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej. Uczniowie przygotowali się do warsztatów wcześniej przygotowując prace o ciekawych zawodach, pogłębiając swoją wiedzę o pojęciach zainteresowania i hobby, a także wypowiadali się w ankietach. W dniu następnym zorganizowana została wystawa prac plastycznych wykonanych przez uczniów pt „Ciekawe zawody”. Ogłoszony został konkurs na pracę pisemną pt „ Kim będę w przyszłości”, które mają być zaprezentowane na następnym spotkaniu.
Warsztaty zorganizowali p. dyr. A. Zacharek, p. U. Zielińska, p. K. Żywica.