Poniedziałek 29 kwietnia 2024 r. Imieniny obchodzą Piotr, Robert, Bogusław

"Wf z klasą"

We wrześniu 2013 r. nasza szkoła, jako jedna ze 150 z całej Polski, przystąpiła do pierwszej pilotażowej edycji programu pod nazwą "Wf z klasą". Jest to program Centrum Edukacji Obywatelskiej realizowany przy medialnym wsparciu " Gazety Wyborczej" i portalu Sport.pl. Ta ogólnopolska akcja edukacyjna ma zmienić myślenie o lekcjach wf w polskich szkołach. Wychowanie fizyczne to przecież nie tylko gry zespołowe, ale także taniec, aerobik, turystyka rowerowa i piesza. Nasz program ma pokazać, że ze sportu w szkole każdy może czerpać przyjemność. Nauczyciele we współpracy z uczniami mają za zadanie wypracować nowe sposoby prowadzenia lekcji wychowania fizycznego. Wszystkie zadania systematycznie opisujemy na blogu SP 10 , wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznawania się z naszymi dokonaniami. Koordynatorkami akcji na terenie naszej szkoły są p. Iwona Bronowska i p. Grażyna Kobielska, a nad komunikacją internetową podczas realizacji projektu czuwa p. K. Żywica.
Zapraszamy do zapoznania się z Blogiem SP10