Niedziela 28 kwietnia 2024 r. Imieniny obchodzą Waleria, Ludwik, Paweł

Wizyta koszykarza Anwilu w naszej szkole

W dniu 15 czerwca naszą szkołę odwiedził zawodnik- kapitan włocławskiej drużyny koszykarskiej Anwil Włocławek, Kamil Łączyński. Sportowiec opowiedział o swoim życiu sportowym i pozasportowym.  Okazało się, że wybitny koszykarz mógł zostać tancerzem zespołu ludowego. Na szczęście dla naszej drużyny, jest wybitnym rozgrywającym.  Pan Kamil chętnie i wyczerpująco odpowiadał na zadawane przez młodych i starszych kibiców pytania.  Cierpliwie rozdawał autografy oraz pozował do zdjęć. Na koniec spotkania wziął udział w konkursie rzutów za 3 punkty wraz z naszym uczniem, Antkiem Milarskim z kl. 7c. Bardzo dziękujemy za wspaniałe emocje i niezapomniane wrażenia.  Z koszykarskim pozdrowieniem Społeczność SP 10.