Wtorek 16 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Maria, Stefan, Eustachy

Wizyta w teatrze

Dnia 10 października uczniowie klas 5b i 5c udali się do Browaru B aby obejrzeć przedstawienie "Najpiękniejsze baśnie Dalekiego Wschodu". Był to spektakl zawierający w sobie trzy znane wszystkim baśnie o Alladynie, ALi Babie i Sindbadzie Żeglarzu. Opowieść dostarczyła dzieciom niezwykłych wrażeń, przybliżyła kulturę Dalekiego Wschodu, panujące tam zwyczaje i obrzędy. Widowisko wzbogaciły zaskakujące projekcje video oraz oryginalne piosenki. Natomiast uczniowie klasy 8b obejrzeli w Teatrze Impresaryjnym spektakl "Kamienie na szaniec". Była to lekcja historii przeplatająca się z opowieścią o miłości, patriotyzm z humorem, a klęska przekuwa się w nadzieję zwycięstwa. Oba przedstawienia bardzo podobały się odbiorcą.