Piątek 17 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Weronika, Sławomir, Brunon

Włocławek - moje miasto

Dnia 26 marca 2009r reprezentacja naszej szkoły poraz kolejny brała udział w konkursie wiedzy ,,Włocławek -moje miasto". Tegoroczna piąta już edycja tego konkursu odbywała się wokół problematyki ,,Włocławskie zakłady produkcyjne". Warunkiem udziału było wykazanie się wiedzą nt. włocławskich zakładów produkcyjnych - poznanie ich historii, charakteru produkcji ,osiągnięciami. Drugim elementem konkursu było przygotowanie reklamy wybranego zakładu. Reklama wyrobów KeSeM w wykonaniu naszej reprezentacji w składzie: Justyna Antczak, Paulina Kulpa i Damian Pietrzak bardzo się podobała. Turniejowa forma , doskonała atmosfera i organizacja zachęcają nas do udziału. Nasza 3 osobowa drużyna w rywalizacji międzyszkolnej wypadła najlepiej - zdobyliśmy puchar. W rywalizacji międzyszkolnej brało udział 7 szkół . Zwycięski zespół przygotowała Pani Halina Kowalczykiewicz. Należy zaznaczyć, że jest to kolejne zwycięstwo SP10 w tym konkursie i jak każdego roku nasze reprezentacje legitymują się wysoką klasą. Mają tu już swoją renomę--to miłe.