Poniedziałek 20 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Aleksander, Bernardyn, Bazyli

Wybory Mistera kl. III

Dnia 6.10.2009 odbyły się w naszej szkole Wybory Mistera klas III.

30 września chłopcy obchodzili swoje święto. Zrodziła się myśl, aby w szczególny sposób podkreślić, jak ważni są dla nas wszyscy chłopcy, a tym samym mieć pretekst do dobrej zabawy.W związku z powyższym do wyborów zakwalifikowało się 10 chłopców ze wszystkich klas trzecich.Nasi panowie, aby mogli ubiegać się o to dostojne miano, musieli przejść szereg konkurencji.

W pierwszej kolejności uczestnicy mieli za zadanie rzucić piłeczką do kosza. Za każde 3 trafne rzuty otrzymywali punkty. Następnie w rytmie gorących melodii, nasi dzielni chłopcy po zaproszeniu i wybraniu dziewcząt z widowni, musieli tańcząc wokół krzeseł, zająć szybko miejsca z partnerką na kolanach na przerwę w muzyce. To dopiero była zabawa. Dla uatrakcyjnienia wyborów dziewczynki z klas trzecich przygotowały wspaniały taniec ,,Kankan".Tu trzeba podkreślić,iż ciężko się napracowały podczas licznych prób, aby wypaść jak najlepiej przed widownią i kandydatami na mistera.Było naprawdę super! Widownia szalała. Z resztą sami się o tym przekonajcie ogladając zdjęcia z imprezy. Umiejętność zachowania się w każdej sytuacji lub wybrnięcia z niej jest sprawą bardzo ważną, dlatego tez sprawdziliśmy, jak nasi kandydaci na Mistera poradzili sobie odpowiadając na nietypowe pytania.

Odpowiedzi wcale nie były łatwe, ale nasi kandydaci dowcipnie i z dużą dawką humoru ich udzielali.

Jak wiemy, każdy mężczyzna powinien umieć zbudować dom, naprawić kran, a my w kolejnej konkurencji sprawdziliśmy, czy potrafią ......wbić mały gwóźdź .Uwierzcie, zupełnie nie mieli z tym problemu!No Cóż nie każdy posiada umiejętności wbijania gwoździ , ale za to może się sprawdzić w innych dziedzinach, na przykład fryzjerstwie i makijażu.I właśnie w następnej konkurencji mogliśmy się o tym przekonać!Sprawdziliśmy, czy chłopcy mają wyobraźnię i zdolności artystyczne. Konkurencja polegała na ułożeniu w ciągu 4 minut najoryginalniejszej, najciekawszej i niepowtarzalnej fryzury, jak też umalowaniu swoich koleżanek w sposób jak najbardziej efektowny. Kandydaci pracowali na naszych modelkach-ochotniczkach.Wybory zbliżały się do końca a nasze szanowne jury miało naprawdę twardy orzech do zgryzienia.W czasie narady na scenę weszły uczennice z klas III i wcieliły się kolejno w Danutę Rinn w piosence ,,Gdzie ci mężczyźni'' oraz ,,Nie będę Julią wierną na balkonie'' zespołu ,,Banda i Wanda".Wszyscy śpiewali i tańczyli z wykonawcami.Atmosfera imprezy była niesamowita.

W końcu, po burzliwych naradach odczytano werdykt.Wszyscy trzymali kciuki za swoich faworytów.Napięcie rosło.

Wicemisterami zostali kolejno : Patryk Wojtylak z klasy III a oraz Przemysław Organiściak z klasy III c. MISTEREM klas III w roku szkolnym 2009/2010 został uczeń klasy III Piotr Jasiewicz.

Gratulujemy i zapraszamy do dobrej zabawy już za rok.

Więcej zdjęć w zakładce Galeria