Wtorek 16 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Maria, Stefan, Eustachy

Wycieczka do Malborka

W dniu 26 września odbyła się wycieczka do Malborka. Brali w niej udział uczniowie klas 6a, 6b, 7a i 8a. Do Malborka jechaliśmy około 3 godziny. Gdy dotarliśmy do miasta wysiedliśmy z autokaru przed Zamkiem Krzyżackim. Opiekunowie poszli kupić bilety, a my mieliśmy czas na robienie zdjęć. Po czym dołączyła do nas nasza przewodniczka, która opowiedziała nam historie zamku. Następnie poszliśmy zwiedzać zamek. Pod koniec zwiedzania udaliśmy się na zakupy pamiątek. Następnie pojechaliśmy na obiad do restauracji. Po zjedzeniu posiłku pojechaliśmy do Chełmna. W Chełmnie zwiedziliśmy m.in Ławkę Zakochanych, kościół i stare miasto. W drodze powrotnej do Włocławka zatrzymaliśmy się w McDonald w Toruniu. Około godziny 20 wróciliśmy do Włocławka. Moim zdaniem wycieczka bardzo się udała i chciałabym żeby takich wycieczek było więcej.

Julita Gawłowska klasa 7a