Środa 17 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Aneta, Bogdan, Aleksy

Wycieczka do Torunia

W dniu 14 kwietnia 2016 roku grupa dzieci z klas Ic, Id i IIc wybrała się na wycieczkę do Torunia. Na początku był seans w Planetarium o gwiazdozbiorach. Następnie zwiedzanie Muzeum Piernika, gdzie dzieci samodzielnie formowały pierniczki i wypiekały. W muzeum przewodnik oprowadzał po ekspozycjach wystaw związanych z historią powstania obiektu i opowiadał o tradycji wypiekania toruńskich pierników. Po słodkiej części wycieczki przyszedł czas na doświadczenia. W Muzeum Techniki dzieci mogły doświadczać wielu rzeczy i wspaniale bawić się pod okiem specjalistów i opiekunów: p. Izabeli Hejmanowskiej, p.Doroty Goldewicz, p. Beaty K. Nowakowskiej, s. Ewy Wójcik i o. Szymona Wierzbiaka. Po wycieczce wszyscy wrócili zadowoleni i uśmiechnięci oraz chętni na następne wojaże.