Piątek 10 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Antonina, Izydor, Antoni

Wyniki spotkania finałowego VI edycji Międzyszkolnego Konkursu Sudoku

Dnia 15 maja 2013 r. w Szkole Podstawowej nr 10 we Włocławku odbyło się spotkanie finałowe VI Międzyszkolnego Konkursu Sudoku. Od sześciu lat konkurs Sudoku jest organizowany we współpracy ze Szkolą Podstawową nr 18 – nieparzyste spotkania odbywają się w „Osiemnastce”, a parzyste w „Dziesiątce”. W tegorocznym konkursie wzięło udział 20 uczniów z kl. IV – VI z dziesięciu włocławskich szkół. Uczniowie ci byli finalistami I etapu konkursu, który był konkursem wewnętrznym i odbywał się w szkołach.
Zadaniem każdego uczestnika było rozwiązanie kolejno czterech plansz łamigłówki Sudoku, o zróżnicowanym stopniu trudności. W potyczkach oprócz poprawności rozwiązania liczył się czas pracy z planszą. Najszybsi potrzebowali na to mniej niż 5 minut. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie:
1. p. Stanisław Przekwas - Prywatna Szkoła Menedżer – przewodniczący,
członkowie:
2. p. Anna Milewska - Prywatna Szkoła Menedżer,
3. p. Jolanta Zygmunciak SP 18
4. p. Jadwiga Piekarska SP 2
5. p. Agnieszka Kowalska SP 14
6. p. Marta Cześnin SP 22
A oto laureaci konkursu:
1. Różycka Wiktoria SP 7,
2. Jurewicz Katarzyna SP 8,
3. Kozaczyk Maciej SP 12,
4. Wojciechowska Patrycja SP 14,
5. Sutkowska Lucyna SP 22.
Konkurs przebiegał w serdecznej, przyjaznej atmosferze. Wszyscy uczniowie zostali obdarowani drobnymi upominkami. Nie zapomniano również o ich opiekunach. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem. Upominki wręczone gościom oraz słodycze zawdzięczamy sponsorom. Należą do nich między innymi: pan Stanisław Przekwas dyrektor Prywatnej Szkoły Ponadgimnazjalnej - Menedżer, Sat Film, wydawnictwo GWO oraz dyrektor SP 10 pani Anna Kwiatkowska. Organizatorzy konkursu serdecznie dziękują wszystkim dobroczyńcom.