Wtorek 16 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Maria, Stefan, Eustachy

WYPŁATA STYPENDIUM SZKOLNEGO

WYPŁATA STYPENDIUM SZKOLNEGO DLA OSÓB, KTÓRE PODAŁY NUMER KONTA BANKOWEGO I KTÓRE DOSTARCZYŁY FAKTURY I/LUB RACHUNKI POTWIERDZAJĄCE ZAKUPY NA CELE EDUKACYJNE
NASTĄPI PRZELEWEM NA WSKAZANY RACHUNEK BANKOWY DO DNIA 20 maja 2020 r.

NATOMIAST WYPŁATA STYPENDIUM W KASIE ODBĘDZIE SIĘ
26 maja 2020R. W GODZINACH 10.00-14.00 W KASIE NR 2 NA PARTERZE W URZĘDZIE MIASTA WŁOCŁAWEK UL. ZIELONY RYNEK 11/13

Wydział Edukacji Urzędu Miasta Włocławek informuje, że wypłata stypendium szkolnego za okres od stycznia do czerwca 2020r. dla osób. które przedstawiły faktury i/lub rachunki potwierdzające zakupy na cele edukacyjne w całej przyznanej kwocie stypendium odbędzie się w następujący sposób :

# dla osób, które podały numer konta bankowego nastą pi przelewem na wskazany rachunek bankowy do dnia 20.05.2020r.
# pozostali wnioskodawcy kwotę przysługującego stypendium będą odbierać w terminie 25.05.2020r. w kasie Nr 2 Urzędu Miasta Włocławek, ul. Zielony Rynek 1 1/13.
Informujemy zarazem, że nie ma możliwości podania przez wnioskodawcę konta w celu szybszego otrzymania wypłaty. Osoby, które z różnych przyczyn nie będą mogły odebrać stypendium w wyznaczonym terminie mają możliwość upoważnienia innej bliskiej osoby do odbioru kwoty stypendium (druk w sekretariacie szkoły).
O dodatkowych terminach wypłat na konta i w kasie wnioskodawcy muszą dowiadywać się indywidualnie w Wydziale Edukacji pod numerem telefonu 54 414 42 65 i 414 44 98