Środa 16 października 2024 r. Imieniny obchodzą Florentyny, Ambrożego, Gawła

XX edycja Kampanii Białych Serc

XX edycja Kampanii Białych Serc.

W tym roku Kampania Białych Serc czyli Europejski Solidarny Protest Przeciwko Narkotykom i Przemocy odbywać się będzie pod hasłem „MAM SMAKA NA ZDROWIE” i głównym tematem przewodnim będzie zdrowie i zdrowe odżywianie. Ważne by głośno mówić o problemie uzależnień młodych ludzi od tzw. śmieciowego jedzenia. Jedzenie, które uszczęśliwia , które powoduje uwolnienie dopaminy do mózgu, a ta zachęca podatne osoby do jedzenia jeszcze większej ilości niezdrowej żywności , gdzie w efekcie staje się poważnym zagrożenie dla zdrowia.

Papierowe białe serduszka -to symbol Kampanii Białych Serc. Zawieszamy w oknach w przededniu rozpoczęcia Kampanii tj. 11 października 2024 roku.

Kampania Białych Serc potrwa do 27 października 2024 roku i wraz z jej końcem zdejmujemy z okien białe serduszka.

W tym czasie nasi uczniowie będą brali udział w różnych działaniach na terenie szkoły i poza.