Wtorek 23 kwietnia 2024 r. Imieniny obchodzą Jerzy, Wojciech

Z podwórka na bieżnię

Dnia 14.09.2022 r. uczniowie naszej szkoły pod opieka p. Grażyny Kobielskiej wzięli udział w Ogólnopolskiej Akcji „ Z podwórka na bieżnię”. Pomysłodawcą i organizatorem cyklu była Fundacja Wychowanie przez Sport, której głównym celem jest zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywności fizycznej. Wyróżnieniem imprezy jest połączenie sportowej rywalizacji na otwartych bieżniach lekkoatletycznych z występami artystycznymi i zabawą. Każdy uczestnik projektu otrzymał pamiątkowa koszulkę oraz medal, a w trakcie imprezy owoce i wodę. Imprezę prowadził halowy mistrz Europy i Świata w siedmioboku - Sebastian Chmara oraz mistrz Europy w biegu na 400 m przez płotki - Paweł Januszewski.
 Nasza szkołę reprezentowali uczniowie klas IV, V i VI w składzie:
Klasy IV : Gaja Jędrzejewska, Zuzanna Zawacka, Natasza Jóźwiak, Dagmara Andrzejczak, Mateusz Świecik, Franciszek Wesołowski, Jakub Lewandowski i Natan Trzciński.
Klasy V: Roksana Gołębiewska, Gabriela Wesołowska, Julia Lisiecka, Nadia Jagoda, Nazar Pliushchakov, Szymon Karkowski, Michał Wróblewski, Igor Dziedzic.
Klasy VI: Lena Kłosowska, Lena Wieczorek, Kaja Ziółkowska, Kinga Skórczyńska, Antoni Paszkowski, Oskar Szpadziński, Mateusz Geryń, Maksymilian Geryń.