Piątek 19 kwietnia 2024 r. Imieniny obchodzą Adolf, Leon, Tymon

Z wizytą w Instytucie Goethego w Warszawie

27 października grupa uczniów klas 7c i 8b pod opieką pp K.Świecik, D.Kołosowskiej, K.Żywicy uczestniczyła w zwiedzaniu biblioteki Instytutu Goethego w Warszawie. Podczas spotkania uczniowie zapoznali się z ofertą instytutu, specyfiką pracy tego rodzaju placówki. Co ważne prezentacja była prowadzona dwujęzycznie (w języku polskim i niemieckim). Uczniowie skorzystali również z bogatej oferty gier językowych, szlifując tym sposobem umiejętności językowe. Po wysiłku intelektualnym udaliśmy się wspólnie na spacer ulicami starego miasta w Warszawie, zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia na tle Zamku Królewskiego oraz Stadionu Narodowego. "Na deser" naszego pobytu w stolicy wjechaliśmy na XXX piętro Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.