Piątek 10 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Antonina, Izydor, Antoni

Zaprzysiężenie nowego Samorządu Uczniowskiego 14 IX

Dnia 14 września odbył się apel Samorządu Uczniowskiego, na którym przedstawiono społeczności uczniowskiej nowych członków SU. Samorząd w naszej szkole działa na zasadzie Rzeczpospolitej Uczniowskiej. Funkcję Prezydenta w roku szkolnym 2011/12 sprawuje Mateusz Witka-Jeżewski. Premierem został Kornel Pawlak, Ministrem Sprawiedliwości Ola Grzesikowska, Ministrem Spraw Wewnętrznych Kasia Chruściel, Ministrem Spraw Zagranicznych Nadia Janecka, ministrem Kultury i Sztuki Maciek Obuchowicz, Ministrem Turystyki Oliwia Lewandowska, Ministrem Ochrony Środowiska Karolina Górczyńska , Ministrem Zdrowia Paulina Reznerowicz. Biuro Prasowe poprowadzi Martyna Dudzińska.
Nowo powołani członkowie zostali zaprzysiężeni przez p. wicedyrektor Annę Zacharek. Przedstawili też plan pracy Rzeczpospolitej, który w tym roku szkolnym będzie przebiegał pod hasłem „ Polska da się lubić”