Środa 17 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Aneta, Bogdan, Aleksy

Zielona Szkoła w Dusznikach Zdroju.

W dniach 16-20 maja 2016 roku odbyła się Zielona Szkoła w Dusznikach Zdroju. Jej uczestnikami były klasy III c, IV b, IV c i V a z wychowawcami: p. Beatą Sułkowską, p. Violettą Tomczak, p. Martą Szkopińską oraz p. Jolantą Sikorską. Nasza Zielona Szkoła miała bazę w Stalowym Zdroju - ośrodku wypoczynkowo- rehabilitacyjnym, z przestronnymi pokojami z łazienkami, malowniczymi widokami na Góry Stołowe i dużą jadalnią z pysznymi posiłkami. Mieliśmy bardzo bogaty program. Zwiedzaliśmy m.in.: Stare Miasto we Wrocławiu, Kopalnię Złota w Złotym Stoku, Kaplicę Czaszek w Kudowie Czermnej, Muzeum Zabawek w Kudowie Zdroju, Afrykarium we Wrocławiu, Skalne Miasto i Safari Park w Czechach. Ponadto" błądziliśmy" po Błędnych Skałach w Górach Stołowych, pluskaliśmy się w nowoczesnym aquaparku z wodami termalnymi w Kudowie, a lokalna Kolejka Turystyczna obwiozła nas po najciekawszych miejscach w Dusznikach Zdroju. W wolnych od zwiedzania chwilach, bawiliśmy się w dyskotece, pracowaliśmy w specjalnie przygotowanych kartach pracy, przyjmowaliśmy gości w czasie "Zielonego Wieczoru" oraz rywalizowaliśmy ze sobą podczas turnieju podsumowującego Zieloną Szkołę. Żal było wyjeżdżać. Kochane polskie góry, do zobaczenia za rok :)