Wtorek 16 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Maria, Stefan, Eustachy

Zima z 10 -2019

W dniach 14-25 I 2019 r. w naszej szkole odbywały się ferie zimowe. W zajęciach uczestniczyli przede wszystkim uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 oraz troje uczniów z innych szkół. Dzieci miały bardzo bogatą ofertę zajęć. Oto zajęcia, w jakich uczestniczyli: zajęcia plastyczne w Galerii Sztuki Współczesnej; zajęcia biblioteczne w Miejskiej Bibliotece Publicznej: udział w Kinderbalu, udział w przedstawieniu, zajęcia warsztatowe; spotkanie z przedstawicielami Straży Miejskiej; zajęcia na basenie i lodowisku, Zostań mistrzem – zabawy klockami w CK BROWAR B, seans filmowy w Multikinie; udział w warsztatach teatralnych w Teatrze Impresaryjnym; warsztaty kodowania w KPCEN; spotkanie w redakcji telewizji Kujawy, warsztaty w Muzeum Etnograficznym (Moda na ludowa i Zabawka ludowa); zajęcia w Nadleśnictwie połączone z ogniskiem; zajęcia dotyczące udzielania pierwszej pomocy prowadzone przez pracowników i wolontariuszy ZR PCK. Na zakończenie półkolonii uczestnicy od organizatora otrzymali dyplomy i nagrody.