Środa 17 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Aneta, Bogdan, Aleksy

‘’BĄDŹ AKTYWNY – NIE AGRESYWNY’’

Szkoła Nasza właśnie zakończyła udział w projekcie Ministerstwa Edukacji Narodowej - „ Profilaktyka agresji i przemocy w szkole”.
W hali Zespołu Szkół Elektrycznych odbyły się gry i zabawy sportowe dla wszystkich szkół biorących udział w tym projekcie.
Na widowni zasiedli, Pani Prezydent Wanda Muszalik w gronie Dyrektorów placówek szkolnych startujących w tym projekcie.
Na zakończenie zmagań sportowych , które trwały przez cztery soboty organizator postanowił rozlosować z pośród uczniów biorących udział w tym projekcie nagrody. Nasi uczniowi WYLOSOWALI OSIEM NAGRÓD. Na zakończenie Dyrektor Pan Dariusz Pokrywczyński
Organizator wręczył wszystkim szkołom okolicznościowe puchary.
Bardzo gratuluję młodzieży naszej szkoły że uczestniczyła w tej imprezie sportowej.