Poniedziałek 29 kwietnia 2024 r. Imieniny obchodzą Piotr, Robert, Bogusław

„ List do ojca. List Taty”

Pod takim tytułem odbyła się 2. edycja konkursu zorganizowanego przy współpracy Komisji i Polityki Społecznej Senatu RP wraz z zespołem Tato.Net Fundacji im. Cyryla i Metodego, pod honorowym patronatem marszałka Bogdana Borysewicza. Nasi uczniowie w tymże konkursie w etapie okręgowym zajęli następujące miejsca: Julia Matusiak z kl. VI b – I m.; Elżbieta Kacprowicz z kl. V b - II m.; a III m. zajął Filip Junatowski z kl. V b. Podsumowanie etapu okręgowego odbyło się 8 w biurze senatorskim we Włocławku, a nagrody wręczył i ufundował senator Andrzej Person. A list Julii Matusiak został przesłany do etapu ogólnopolskiego. Jego rozstrzygnięcie będzie miało miejsce podczas gali laureatów 27 listopada, w gmachu Senatu RP. W gali uczestniczyć będzie nasza finalistka – Julka wraz ze szkolnym koordynatorem.