Wtorek 21 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

„Dzień Kobiet” – inaczej

W dniu 7.03.2014 r. uczniowie naszych najstarszych klas zostali zaproszeni do Gimnazjum nr 9 na „imprezę” z okazji Dnia Kobiet. Gimnazjaliści płci męskiej przygotowali specjalny program skierowany głównie do koleżanek i pań – swoich mam, kobiet pracujących w szkołach oraz innych zaproszonych na to specjalne show. Chłopcy pokazali, że w sposób ciekawy i zabawny można wyrazić szacunek, podziw i złożyć życzenia swoim dziewczynom, przyjaciółkom czy paniom w szkole. Na imprezę wybrały się dwie klasy VI-a i b pod opieką p. U. Zielińskiej, p. A. Gołębiowskiego i pedagoga, p. J. Dziedzic. Nasi uczniowie i nauczyciele świetnie się bawili. Zobaczyliśmy, że dzięki dużej pracy, poświęcaniu swojego czasu na przygotowania, próby, można się zaprezentować trochę z innej strony niż zza ławki, np. podczas odpowiedzi na lekcji. Program odbył się w ramach projektu „Bezpieczne Szkoły Śródmieścia- po raz trzeci”.