Środa 17 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Aneta, Bogdan, Aleksy

„Majówka z Dziesiątka” za nami”

6 maja na terenie naszej szkoły odbył się festyn rodzinny „Majówka z Dziesiątka”. Rozpoczął go koncert muzyczno-wokalny Natalii Walczak i Michała Kamińskiego, wykonawców znanych z Cudnolandii, oraz konkursy poprowadzone przez p. Jacka Cudnego. Następnie uczniowie, rodzice, nauczyciele i goście wspólnie zatańczyli do piosenki „Ruchy !Ruchy! Później miały miejsce prezentacje talentów uczniów z „10” oraz pokazy „Pies i ja, czyli jak zachować bezpieczeństwo w kontaktach z psem” i pokaz udzielania pierwszej pomocy z udziałem przedstawicieli Straży Miejskiej. W tym samym czasie odbywały się spotkania pod hasłami: Każdy pisać może - rodzinne warsztaty literackie z Miejska Biblioteką Publiczną; Anioły z Dziesiątki– rodzinne warsztaty plastyczne z artystą p. Andrzejem Fronczakiem; pokazy taneczne Akademii Tańca Crazy Dance Tomasza Wnukiewicza; Rodzinne sudoku; I trzylatek też może – konkurencje sportowe dla najmłodszych; Ortograficzna corrida – zmagania rodzinnych zespołów o tytuł Mistrza Ortografii „10”; Kulinarne rewolucje „Dziesiątki” i Kawiarenka pod globusem; konkurs piosenki angielskiej „W rytmie muzyki lat 80”; zgłębianie tajników wszechświata; Rodzinnie w zbijaka i nie tylko; Śpiewać każdy może – piosenki zgrane z dźwiękami gitary. Dużo radości sprawił uczniom pokaz w wykonaniu straży pożarnej i kąpiel w pianie.
Fotorelacja rodzinka.wloclawek.pl